Pomagamy Ewie


Współzałożycielkę Stowarzyszenia Przyjaciół Zdrowia Ewę Surmacz (żona i mama pięcioletniego chłopca) dotknęła ciężka choroba nowotworowa. Dotychczasowa terapia nie przynosi oczekiwanych efektów. Dla uratowania jej życia będzie wymagane leczenie niefinansowane z NFZ. Dlatego gorąco prosimy o przekazanie wsparcia finansowego na ten cel.
Darowizny można przekazywać na konto stowarzyszenia:
Bank PEKAO SA IV o. w Szczecinie
64 1240 3930 1111 0010 4611 5903
Darowizny na rzecz Ewy Surmacz można przekazywać na powyższe konto z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe – leczenie Ewy”.
Tak opisany przelew daje Państwu możliwość odliczenia darowizny od podatku.

Zakończył się projekt realizowany przez nasze Stowarzyszenie dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

W Akademii Seniora wzięło udział przeszło 100 osób z prawobrzeża Szczecina. Zrealizowaliśmy zajęcia w ramach bloku prawnego, medycznego i ekonomicznego.  Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem wielu osób. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma zdjęciami.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym projekcie Akademia Seniora, w ramach którego odbywają się wykłady z zakresu prawa, medycyny i ekonomii. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z przeprowadzonych dotychczas wykładów.

 

Akademia1

Akademia3

Akademia4

Akademia2

Za nami już dwa pierwsze wykłady przeprowadzone w ramach projektu Akademia Seniora. W Centrum Edukacji Zdroje uczestnicy mogli uczestniczyć w dwóch wykładach: Prawa konsumenta oraz Podstawy prawa spadkowego. W lipcu planujemy jeszcze trzy spotkania według harmonogramu opublikowanego w zakładce Terminarz. Na wykłady można zapisywać się za pomocą formularza w zakładce Zapisy.

ZAPRASZAMY!

Uprzejmie informujemy, że projekt „Akademia Seniora”, który będzie realizowany przez nasze Stowarzyszenie w okresie od czerwca do października 2014 r. otrzymał dofinansowanie z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich obsługiwanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

W ramach projekty zorganizujemy dla osób w wieku 50+ zamieszkałych na prawobrzeżu Szczecina wykłady z zakresu prawa, medycyny i ekonomii.

Już wkrótce opublikujemy na naszej stronie internetowej szczegóły dotyczące realizacji projekty, w tym harmonogram, miejsce i terminy spotkań.

Zapraszamy!

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

FIO_MPiPS_logo1

LEK i LDEK w prawie unijnym – listy Prezesa NRL do Premiera RP i Ministra Zdrowia). Zgodnie ze słowami Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia Krzysztofa Chlebusa, uwaga Prezesa NRL

http://www.nil.org.pl/dla-lekarzy/aktualnosci/lek-i-ldek-w-prawie-unijnym-odpowiedz-z-ministerstwa-zdrowia-na-list-prezesa-nrl

Ruszyły zapisy na kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego – luty 2013.

Początek kursu już 12 stycznia – nie daj się zaskoczyć, zapisz się teraz.

Autor: Rafał Kubiak

W 2013 r. po raz pierwszy zostaną przeprowadzone Lekarski Egzamin Końcowy (LEK) oraz Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy (LDEK), które zastąpią dotychczasowy Lekarski Egzamin Państwowy (LEP) i Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy (LDEP).

http://www.gazetalekarska.pl/xml/nil/gazeta/numery/n2012/n201210/n20121013

Jesteśmy młodym i prężnym stowarzyszeniem a naszą misją jest szerzenie wiedzy medycznej na najwyższym poziomie.

Kto posiada najlepszą wiedzę na temat Lekarskiego Egzaminu Końcowego ( Lekarskiego Egzaminu Państwowego) zarówno w teorii jak i w praktyce? Lekarze rezydenci, którzy juz pracują na upragnionej specjalizacji. Dlatego też, podjeliśmy współpracę z młodymi i kreatywnymi lekarzami, którzy najlepiej pomogą Wam w powtórce materiału do jakże osobliwego Egzaminu w Waszym życiu.