Projekt z zakresu przeciwdziałania przestępczości

Stowarzyszenie Przyjaciół Zdrowia rozpoczęło realizację zadnia „Budowa i rozwój lokalnych internetowych serwisów informacyjnych w celu prowadzenia akcji i działań informacyjnych wspierających sieć przeciwdziałania przyczynom przestępczości i pomocy pokrzywdzonym przestępstwem”.

Projekt obejmuje działalność informacyjną i promocyjną, która ma służyć propagowaniu informacji o działaniach dotyczących przeciwdziałania przestępczości oraz pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Projekt finansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Projekt polega na utworzeniu i stałym prowadzeniu trzech serwisów informacyjnych w Internecie, które będą prowadziły bieżącą działalność informacyjną, a także będą prowadziły kampanie informacyjne na temat przedsięwzięć i działań podejmowanych ze środków Funduszu Sprawiedliwości na rzecz przeciwdziałania przestępczości oraz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Zakończył się projekt realizowany przez nasze Stowarzyszenie dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

W Akademii Seniora wzięło udział przeszło 100 osób z prawobrzeża Szczecina. Zrealizowaliśmy zajęcia w ramach bloku prawnego, medycznego i ekonomicznego.  Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem wielu osób. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma zdjęciami.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym projekcie Akademia Seniora, w ramach którego odbywają się wykłady z zakresu prawa, medycyny i ekonomii. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z przeprowadzonych dotychczas wykładów.

 

Akademia1

Akademia3

Akademia4

Akademia2

Za nami już dwa pierwsze wykłady przeprowadzone w ramach projektu Akademia Seniora. W Centrum Edukacji Zdroje uczestnicy mogli uczestniczyć w dwóch wykładach: Prawa konsumenta oraz Podstawy prawa spadkowego. W lipcu planujemy jeszcze trzy spotkania według harmonogramu opublikowanego w zakładce Terminarz. Na wykłady można zapisywać się za pomocą formularza w zakładce Zapisy.

ZAPRASZAMY!

Uprzejmie informujemy, że projekt „Akademia Seniora”, który będzie realizowany przez nasze Stowarzyszenie w okresie od czerwca do października 2014 r. otrzymał dofinansowanie z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich obsługiwanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

W ramach projekty zorganizujemy dla osób w wieku 50+ zamieszkałych na prawobrzeżu Szczecina wykłady z zakresu prawa, medycyny i ekonomii.

Już wkrótce opublikujemy na naszej stronie internetowej szczegóły dotyczące realizacji projekty, w tym harmonogram, miejsce i terminy spotkań.

Zapraszamy!

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

FIO_MPiPS_logo1